Kolczyki z Kaboszonami

Dziś pokażę wam jak prostym sposobem zrobić unikalne kolczyki z kaboszonem (takie szkiełko). Moje były przeznaczone dla dość opornej, pod względem dawania prezentów, koleżanki. Półprodukty są raczej niedrogie, więc warto komuś zrobić taki prezent.
Co potrzeba?
- kaboszon,
- wkrętki,
- klej polimerowy,
- klej Magic,
- przezroczysta taśma,
- obrazek
Najpierw należy odtłuścić kaboszon i wkrętkę (np.: zmywaczem do paznokci). Następnie wylać kropkę kleju polimerowego na karteczkę. Delikatnie umoczyć szkiełko od płaskiej strony i szybko przykleić do wcześniej przygotowanego obrazka.

Chwilę poczekać do przeschnięcia kleju. Podkleić od spodu przezroczystą taśmą. Potem taśmę przyciąć.

Na koniec na taśmę nałożyć klej Magic i wkleić do wkrętki.

Gotowe!
Przyklejanie kaboszona: http://mitotitoo.blogspot.com/2013/03/tutorial-na-kaboszon.html
O mnie
Cześć! Jestem Marta i mam 12 lat. Uwiebiam rękodzieło. Lubię zarówno władać pistoletem z klejem na gorąco, jak i bawić się sznurkiem. Mam nadzięję, że moja strona Was zainspiruje.
