top of page
Wydmuszka


Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami. Już dzisiaj warto się do niej przygotować, więc już teraz chciałabym wam pokazać jak zrobić wydmuszkę z decoupag'em .
Wyciąć ciekawy wzór, po czym postrzępić go mokrymi palcami.
Przyłóż serwetkę do wydmuszki i przyklej ją wikolem( brzegi) . Kiedy klej wyschnie można wydmuszkę popsikać lakierem do włosów.
Co potrzeba?
- wydmuszka,
- serwetka z wzorem,
- klej typu wikol,
- lakier do włosów( dla błysku).
Gotowe!
O mnie
Cześć! Jestem Marta i mam 12 lat. Uwiebiam rękodzieło. Lubię zarówno władać pistoletem z klejem na gorąco, jak i bawić się sznurkiem. Mam nadzięję, że moja strona Was zainspiruje.

bottom of page