Wiosenna bransoletka

Na reszcie wiosna nadeszła! Po wielu chłodnych tygodniach możemy cieszyć się ciepłem. Aby dodatkowo wprowadzić się w letnie tygodnie można wykonać prostą bransoletkę.
Co potrzeba?
- zawieszka,
- sznurek,
- klej typu magic,
- kółeczka montażowe,
-zapięcie,
- końcówki do biżuterii.
Zawieszkę nawlec na sznurek odrobinę dłuższy( 2-3 cm) niż szerokość twojego nadgarstka.

Końcówki zgiąć i zalać klejem, po czym wkleić do końcówek. Kawałki sznurka, które za bardzo wystają obciąć.

Na koniec do każdej końcówki przyczepić po jednym kółeczku montażowym, a do jednego kółeczka doczepić też zapięcie.
Gotowe!
O mnie
Cześć! Jestem Marta i mam 12 lat. Uwiebiam rękodzieło. Lubię zarówno władać pistoletem z klejem na gorąco, jak i bawić się sznurkiem. Mam nadzięję, że moja strona Was zainspiruje.
